Brick Magazín

Online Magazín

Oživme vzhled naší domácnosti

Zima již pomalu ale jistě končí a s nadcházejícím jarem začínáme přemýšlet, jak si trochu oživit i vzhled naší domácnosti. Jako jednoduché a rychle řešení se přitom nabízí obměna bytového textilu.

Začít lze například pořízením nového ložního povlečení nebo dekorativními povlaky na polštáře, které si můžeme pořídit v různých rozměrech a ozvláštnit jimi nejen ložnice, ale i další místnosti našeho domu či bytu.  Můžeme je volně obměňovat a kombinovat dle svého vkusu i fantazie a příjemně si tím vyladit celý interiér. I když se může zdát, že se jedná o pouhé maličkosti, může se tímto způsobem naše bydlení výrazně oživit i zútulnit.

Ložní povlečení i samostatné povlaky na polštáře si můžeme kombinovat v různých barvách a dezénech a celý interiér ozvláštnit. Fantazii se meze nekladou.

Pořízení nového bytového textilu nám určitě nebude činit žádné větší potíže. Dnes na trhu najdeme širokou nabídku kvalitního a moderního povlečení i povlaků, takže si určitě vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

povlak na polštáře 50x50

Vybírat si můžeme z mnoha druhů materiálů, například bavlna, bavlněný satén, krep, plyš, mikroplyš, nebo třeba i produkty s příměsí bambusu či Aloe Vera, které jistě ocení především lidé, trpící různými alergiemi. Dnes si můžeme povlaky – např. povlak na polštář 50×50 a povlečení vybírat dokonce i v mnohem větším výběru rozměrů, než tomu bylo dříve, povlečení na lůžkoviny se dá pořídit i v prodloužených rozměrech. V rozměrech dekorativních povlaků na polštáře si také můžeme vybrat z více možností k naší spokojenosti.

Vybírat si můžeme na různých internetových webových stránkách a v pohodlí domova kombinovat barvy, dezény a vzory, které by se nám líbily do našich interiérů a potom si jednoduše zboží objednat přímo až domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *