Brick Magazín

Online Magazín

Oslava s párty stany

Přemýšlíte nad uspořádáním velké oslavy k mimořádné rodinné události a chtěli byste ji tentokrát pojmout v jiném, zvláštním stylu? Co třeba uspořádat velkou slavnostní párty přímo pod širým nebem, například u vás na zahradě? Myšlenka se vám líbí, ale obáváte se, že by vám počasí mohlo zhatit vaše plány a představy?

Nabízí se skvělé řešení – zahradní párty stan. Tento stan je ideálním řešením při pořádání jakýchkoliv oslav ve venkovním prostředí. Párty stany vám dokážou poskytnout účinnou ochranu před nepříznivými vlivy počasí, ať už se jedná o déšť, vítr nebo sálající slunce. Dokážou navíc velice elegantně ozvláštnit prostor pro konání slavnostních událostí.

Jestli tedy máte v úmyslu pořádat pod širým nebem oslavu narozenin, svatební hostinu, oslavu promoce nebo jen tak posedět s rodinou či přáteli, party stany jsou určitě vhodnou volbou.

Party stany jsou mobilní a přenosné a jsou vyráběny v různých velikostech a typech, od nejmenších stanů ve velikosti 2 x 2 metry, či 3 x 3 metry, po nejčastěji používané 3 x 6 metrů až po největší velikosti 6 x 12 metrů. Ani tato velikost však pro vás nemusí být limitující. V případě zájmu o ještě větší velikosti, lze propojit více stanů dohromady, čímž vznikne případný ještě větší potřebný prostor. Není tedy žádný problém použít je při pořádání malého rodinného grilování, anebo velké slavnosti pro spousty lidí, například různé festivaly či výstavy.

V současné době se na trhu nabízí veliké množství těchto stanů, lišících se nejen rozměry, ale i použitými materiály, konstrukcí, designem i různými barvami.

Firmy, zaměřené na půjčování nebo prodej party stanů zároveň nabízejí i pokládku vhodné podlahy a koberce, a to v barvách dle vašeho výběru a vkusu.

Pokud vás tedy zaujala myšlenka venkovní oslavy a přemýšlíte nad zapůjčením party stanu, určitě si vyberte specializovanou firmu, která vám poradí s výběrem a zajistí vše potřebné k vaší spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *