Brick Magazín

Online Magazín

Náušnice z chirurgické oceli

Náušnice jsou od pradávna vyhledávaným druhem šperku téměř všech žen a v dnešní době nezřídka i mužů. Bývají velmi viditelným šperkem a dokážou podtrhnout krásu obličeje. V posledních letech se do popředí zájmu dostávají čím dál více náušnice z chirurgické oceli. Náušnice jsou k dostání v mnoha tvarech, provedeních i barevných odstínech a rozhodně je z čeho vybírat, ať už jste příznivci klasických náušnic, či dáváte přednost moderním tvarům. Mezi velmi oblíbené patří náušnice ve tvaru srdce nebo klasické visací kuličky, ale i spousty dalších tvarů. Svoji oblibu stále mají také náušnice ve tvaru pecky, které mají malé rozměry a hodí se případně i jako další náušnice do druhé ušní dírky. Záleží tedy na každém, jakému tvaru, typu náušnice či barvě kovu dá přednost.

A proč jsou náušnice z chirurgické oceli v dnešní době tolik populární?

Chirurgická ocel má spoustu výborných vlastností, je silnější, odolnější, nepodléhá oxidaci a nezpůsobuje alergické reakce. Z tohoto důvodu je tento materiál tolik oblíben.

Pokud se rozhodnete pro nákup náušnic z chirurgické oceli, vybírejte pečlivě. Na trhu je spousta obchodů a e-shopů, specializujících se na tyto výrobky a je důležité nakupovat pouze u kvalitních, prověřených dodavatelů, abyste s nákupem byli spokojeni.

A na závěr si ještě můžeme uvést, jaké typy náušnic použít pro různé příležitosti. Bývá doporučováno používat visací náušnice z chirurgické oceli k příležitostnému nošení. Kdybyste tyto náušnice používali celodenně, mohly by vás bolet uši, vzhledem k jejich poněkud vyšší váze. K celodennímu nošení se doporučují náušnice menších rozměrů, například oblíbené pecky, které jsou lehounké a budou vám jistě pohodlné. Na trhu je k dispozici opravdu široká škála různých druhů i tvarů náušnic z chirurgické oceli, od klasických, přes visací náušnice. Velmi oblíbené jsou stále i kruhy nebo klipsy. Nouze není ani o barevná provedení náušnic, od klasické stříbrné barvy, přes velmi oblíbenou kombinaci zlato – stříbrné barvy až po nádech měděné barvy, která připomíná barvu růžového zlata.

Vybírat můžete tedy dle svého osobního vkusu i fantazie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *