Brick Magazín

Online Magazín

Máte rádi mapy?

Pokud jste také příznivci cestování – jak se lidově říká „prstem po mapě“ máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si stírací mapu. Se stírací mapou zažijete spoustu zábavy i poučení, ať už si pořídíte stírací mapu celého světa, nebo se spíše rozhodnete pro stírací mapu ČR.  A pokud momentálně hledáte skvělý a přitom netradiční dárek pro své přátele nebo vaši rodinu, tímto výběrem rozhodně neprohloupíte.

Stírací mapa je vhodná jak pro nadšené a vášnivé milovníky cestování nebo dobrodruhy, tak i pro děti jako velice zábavná hra, která může děti příjemnou a zábavnou formou postupně naučit spoustu informací z celého světa včetně naší republiky.  Práce s touto mapou je velice jednoduchá, stačí pouze setřít jednotlivá místa jako na stíracím losu. Pod nátěrem jsou barevně označena místa mapy, tudíž budete hned na první pohled vidět, která místa jste již navštívili.

Velmi zajímavým tipem pak je i stírací mapa ČR, která je ztvárněna formou komiksu. Na mapě naleznete téměř devadesát různých turistických cílů a destinací v zábavném, vtipně kresleném provedení od známého kreslíře a výtvarníka Ivana Křemečka. Pod stírací vrstvou najdete vtipné obrázky, které jsou charakteristické pro daný region. Všechna místa, která jste kdy navštívili, si jednoduše označíte tím, že je setřete. Budete tak mít okamžitý přehled o tom, kde jste již byli, a která místa vás ještě čekají J.

Cestujte zábavně a objevujte krásná zákoutí České republiky s touto vtipně vyvedenou komiksovou stírací mapou. Objevujte české hrady, zámky, úžasné přírodní zajímavosti, historická města a další spoustu pozoruhodností naší republiky. Mapa je vyrobena z laminovaného pevného papíru a dodávána v ochranném tubusu s potiskem.

Pokud jsou tedy mapy vaším koníčkem, určitě si pořiďte stírací mapu, se kterou se rozhodně nebudete nudit J.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *